Kategorie
Uncategorized

Łatwo przestań obserwować wszystkich na Instagramie

Instagram jest jedną z najbardziej lubianych i cenionych przez VIPów sieci społecznościowych; a Ty, dobrze tego świadomy, utworzyłeś swój profil w słynnym serwisie, aby mieć oko na ujęcia i filmy Twoich osób publicznych. Z biegiem czasu jednak przemyślałeś to na nowo. Teraz chciałbyś zrozumieć, jak przestać obserwować wszystkie te konta, aby używać Instagrama tylko i wyłącznie do przeglądania treści znajomych i publikowania filmów ze zdjęciami. W tej sytuacji chciałbyś dowiedzieć się, jak przestać obserwować everoyne na Instagramie.

Jak się wybić na YouTube? Jak zostać YouTuberem z prawdziwego zdarzenia?

Jednak zanim przejdziemy do niezbędnych wyjaśnień; wydaje się konieczne postawienie przesłanki: w obecnym stanie rzeczy unikać spamerów; nie ma określonej funkcji, która pozwala jednocześnie usunąć wszystkie osoby obserwowane na Instagramie. Można jednak interweniować, usuwając każdego użytkownika obserwowanego indywidualnie lub; ewentualnie możesz skorzystać ze specjalnych aplikacji (ale nie są to oficjalne zasoby). Wybór należy oczywiście do Ciebie, w oparciu o Twoje potrzeby i preferencje.

W związku z tym, jeśli temat Cię interesuje, sugerujemy, abyś nie zwlekał dłużej i od razu przystąpił do działania. Rozgość się więc i skup się na przeczytaniu mojego wewnętrznego artykułu poświęconego temu pytaniu. Ze względu na kompletność informacji wyjaśnimy, jak postępować z urządzenia mobilnego i jak postępować z systemu Windows 10 (za pomocą odpowiedniej aplikacji) oraz z sieci (za pośrednictwem strony internetowej usługi).

Usuń wszystkich obserwujących na Instagramie ze smartfona

Jak już powiedzieliśmy, aby usunąć wszystkich obserwujących na Instagramie, musisz interweniować na jednym profilu naraz. Jeśli śledzisz kilku użytkowników, operacja może być bardzo obfita, to prawda, ale nadal staraj się być cierpliwa, również dlatego, że nie jest to nic skomplikowanego. Ewentualnie możesz skorzystać z aplikacji innych firm, które mogą wykonać za Ciebie „brudną robotę”, jeśli Ci zależy. Ty wybierasz, jak postępować. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak to zrobić w obu przypadkach.

Możesz też polubić ten post: Instagram Fashion and Beauty Influenceers

Funkcja „standardowa”

Załóżmy, że chcesz usunąć wszystkich użytkowników obserwowanych na Instagramie za pomocą odpowiedniej „standardowej funkcji” aplikacji. W takim przypadku pierwsze podstawowe kroki, które musisz wykonać, to:

 1. Chwyć telefon komórkowy,
 2. Uzyskaj dostęp do ekranu, na którym zgrupowane są wszystkie aplikacje,
 3. Stuknij ikonę Instagram.
 4. Na ekranie aplikacji naciśnij symbol małego człowieka w prawym dolnym rogu, aby uzyskać dostęp do swojego profilu,
 5. Naciśnij następującą pozycję w prawym górnym rogu ekranu, który został otwarty.
 6. Stuknij w przycisk Obserwuj obok nazwy każdego użytkownika na liście,
 7. Potwierdź operację w wyświetlonym menu.

Jeśli musisz pomyśleć jeszcze raz, operacja jest odwracalna. Aby zacząć obserwować jednego lub więcej użytkowników tych, których wcześniej „nie obserwowałeś”; po prostu przejdź do ich profilu, jak wskazaliśmy wcześniej, i naciśnij przycisk Śledź u góry.

Aplikacje innych firm

Jeśli wręcz przeciwnie, nie masz najmniejszej ochoty usuwać wszystkich obserwujących z listy obserwujących jeden po drugim, zgodnie z przewidywaniami możesz polegać na użyciu specjalnych aplikacji na smartfony, które mogą robić wszystko automatycznie. dla Was. Nie są to jednak oficjalne zasoby dostarczane bezpośrednio przez Instagram, ale narzędzia stron trzecich.

W związku z tym chcielibyśmy przypomnieć, że te aplikacje wymagają dostępu do Twojego konta na Instagramie. W konsekwencji, jakkolwiek wiarygodne mogą się wydawać; Jeśli szczególnie martwisz się o swoją prywatność i chcesz uniknąć wszelkich dziwactw, radzimy unikać korzystania z tego typu aplikacji. 

Załóżmy jednak, że jesteś tym zainteresowany. W tym wypadku,

 1. Przejdź do Play Store (Android) lub App Store (iOS) na swoim urządzeniu mobilnym,
 2. Wyszukaj słowa kluczowe „czysty dla Instagrama” lub „środek czyszczący obserwujących na Instagramie” itp.
 3. Wybierz ten, który zrobi dla Ciebie najwięcej, i pobierz.

Po zakończeniu pobierania, aby z niego skorzystać, wystarczy wejść do sekcji poświęconej obserwującym, wywołać menu ustawień, wybrać opcję zaprzestania śledzenia wszystkich użytkowników i potwierdzić.

Możesz też polubić ten post: Śmieszne i inspirujące cytaty na Instagram

Uwaga: W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, przeczytaj opisy, a zwłaszcza recenzje tych, którzy wypróbowali już te same aplikacje przed tobą; i trzymaj się z dala od wszystkich zasobów, co do których istnieją negatywne komentarze.

Przestań obserwować wszystkich na Instagramie z komputera

Czy używasz komputera z zainstalowanym systemem Windows 10? Możesz także usunąć z tego miejsca wszystkich użytkowników obserwowanych na Instagramie; za pomocą oficjalnej aplikacji usługi udostępnionej dla najnowszego systemu operacyjnego Microsoft.

 1. Wyszukaj aplikację Instagram w menu Start,
 2. Kliknij małego człowieka w prawym dolnym rogu,
 3. Kliknij poniższe u góry ekranu.
 4. Następnie kliknij przycisk Śledź, który znajdziesz obok każdej nazwy użytkownika i potwierdź, klikając Przestań obserwować w menu, które pojawi się na ekranie. 

Przypuśćmy, że musisz ponownie o tym pomyśleć. W takim przypadku zawsze możesz zacząć obserwować różnych użytkowników, którzy wcześniej zostali usunięci z obserwujących, przechodząc do ich profilu, jak wskazaliśmy powyżej, i klikając przycisk Obserwuj.

Przestań obserwować wszystkich na Instagramie z sieci

Możesz również przestać obserwować wszystkich użytkowników na Instagramie, uzyskując dostęp do internetowej wersji usługi. Aby to zrobić, otwórz swoje konto, przejdź do swojego profilu, kliknij następujące profile w swoim profilu, naciśnij przycisk Obserwuj obok każdej nazwy użytkownika i gotowe.

Często zadawane pytania dotyczące tego, jak przestać obserwować wszystkich na Instagramie

Czy Instagram karze Cię za rezygnację z obserwowania?

Jeśli będziesz obserwować lub przestać obserwować zbyt wiele osób w zbyt krótkim czasie, Instagram może tymczasowo zablokować Twoje konto przed podjęciem takich działań. Jeśli więc masz wiele osób, których musisz przestać obserwować, podziel je na mniejsze liczby i przestań obserwować jedną część naraz.Ile follow / unfollow mogę wykonać w ciągu jednego dnia?

Możesz obserwować / przestać obserwować do 200 użytkowników dziennie. Należy jednak obserwować lub przestać obserwować maksymalnie 50 użytkowników w ciągu godziny, aby akcja nie została zablokowana.

Możesz także polubić ten post: Cytaty urodzinowe dla brata do wykorzystania na InstagramieIlu obserwujących potrzebuję, aby zostać zweryfikowanym?

Chociaż posiadanie wielu obserwujących pomaga w weryfikacji, zależy to bardziej od Twojej publicznej reputacji. Wymóg Instagrama dotyczący uzyskania zweryfikowanej odznaki ma być znany masom. Jak długo trwa tymczasowa blokada na Instagramie?

Tymczasowa blokada trwa zwykle do 24 godzin, ale może zająć więcej czasu, a nawet do sześciu miesięcy, w przypadku działania i liczby bloków, które miałeś wcześniej.Co powinienem zrobić, jeśli Instagram mnie zablokował?

Najlepiej byłoby opuścić Instagram na co najmniej dwa dni, nawet nie logując się, aby sprawdzić, czy ban został zniesiony, aby system zresetował swoje myśli o Twoim koncie.

Zakończenie obserwowania wszystkich na Instagramie

To był nasz post na Instagramie masowo przestań obserwować / przestań obserwować; mamy nadzieję, że było to pomocne. Czekaj na więcej metod. Podziel się z nami swoimi opiniami, sugestiami i pomysłami na ten temat w sekcji komentarzy poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *